www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sınırsız Domain Ekleme Özellikli Bayii Paketleri (Reseller)

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pts Ksm 14, 2005 10:52 pm    Mesaj konusu: Sınırsız Domain Ekleme Özellikli Bayii Paketleri (Reseller) Alıntıyla Cevap Gönder

Sınırsız Domain Ekleme Özellikli Bayii Paketleri (Reseller)
Bayii paketleri Fiyat Listemiz.
1000mb alan 10000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 100ytl
2000mb alan ve 20000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 150ytl
3000mb alan ve 30000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 200ytl
4000mb alan ve 40000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 250ytl
5000mb alan ve 50000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 300ytl
10000mb alan ve 100000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 500ytl
Bu paketlerden herhangi birisini aldığınızda eğer 100 tane domain sahibi bile olsanız kolayca kendi kendinize host açabilirsiniz ,arkadaşlarınıza host açabilir veya başkalarına host satabilirsiniz. istediğiniz anda paketinizi fark ücret ödeyerek bir üst pakete çıkrtabilirsiniz.
paketlerimiz windows2003 helm kontrol paneli ve linux cpanel olmak üzere 2 çeşittir ikisininde fiyatları aynıdır.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Pts Ksm 14, 2005 10:52 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
GencFB

MesajTarih: Sal Ksm 15, 2005 12:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1000mb alan 10000mb aylık band genişliği bayii paketi yıllık 100ytl

Temmuz ayında firmanızdan almış olduğum ve şuan kullandığım pakettir..Şu zaman diliminde ne 1000mb(1Gb)'yi doldurabildim ne de 10000mb(10Gb) bandwith aylık harcadım..

Serverdanda bahsetmek gerekirse Paketi aldığım zamanki hızı,bir kaç ay sonra değiştirdiler..Benimde server hızı firmanın müşterisi olduğumdan otomatik olarak yenilendi..Ve gün geçtikçe sanki daha da hızlanıyor..
Arada bir kitlenme oluyor ama genelde iyi bir özelliğe sahip..

Firmanın verdiği hizmet ve aldığım destek beni mutlu ediyor..Bu şekilde devam ederlerse (ki kendilerine de söyledim)yıllarca müşterisi olarak şuan yapımda olan web sitemin hostingini sağlarlar..

Şimdilik sizlere iyi çalışmalar,bol kazançlı günler dilerim.
.

Prensiplerle Kaybetmek...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Ksm 15, 2005 1:00 am    Mesaj konusu: p4 çift işlemcili sunucuya taşındık Alıntıyla Cevap Gönder

selamlar siz aldığınızda hangi sunucuda olduğunuzu bilmiyorum ama ilk önce celeron 2400 sunucu vardı 512 ramiyle birlikte ama daha sonradan p4 3000 ve çift işlemcili sunucuya taşındık tabiiki sunucunun hızı işlemci hızı ilede değişiyor yine ram 512 ama hız daha iyi şu anda. Aslında celerondan taşınmaya hiç gerek yoktu ama kullanıcı suistimalleri yüzünden sunucunun yetmediğini sandık daha sonradan host verdiğimiz kötü niyetli kişilerden kaynaklandığını anladık. Şimdide sunucunun hızı gayet güzel Allah nazardan saklasın ama bazı kullanıcılar yine bayramda suistimal yapmaları sonucu bir kaç gün yavaşlama oldu. Bunlar büyük ihtimalle zararlı kişiler çünkü özellikle sunucunun hızını düşürmek için script yazmışlar. Ayrıca 3 tane sitede 1 tanesi radyo yayını ve otomatik baner tıklama scripti yüklemiş diğeri işte uzaktan bizim veri tabanını kullanamya kalmış diğer sonuncusu ise zararlıs script kurmuş. normalde sistem kaynakalrını %10 veya daha üzeri kulanan sitelere kendilerine özel server almaları tavsiye edilir ama bu kişilerin bazıları %20 bir taneside %30 gibi sistem kaynağı kullanmış kendilerini uyardık hesaplarınız durdurduk bir kısmı sitesini taşıdı 1taneside bundan sonra normal şekilde sayfa yayınlayacağını söyledi. yani hızı aslında kesen normal düzgün şekilde yayınlanan web sayfaları değil hızı kesen müşterilerimizin bir kısmının hangi ruh haline sahiplerse bize zarar vermek istemeleri.
Bazıları bunların rakip host firmaları olacağını söylüyorlar ama ben sanmıyorum çünkü bizde şeffaflık prensibi var istesem buradan türkiyedeki tüm host firmalarının email adreslerini yayınlarım bu bana bişey kaybettirmez. herkesin müşterisi kendisinindir ve kimse kimsenin eğer varsa müşterisini engelleyemez. buna inanıyorum. Ayrıca bizimde çok ayıda host işi yapan müşterilerimiz var biz onlara sadeced estek oluyor.
Saygılar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız