www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

sitem

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gencpaylasim.org

MesajTarih: Pts Hzr 19, 2006 8:58 am    Mesaj konusu: sitem Alıntıyla Cevap Gönder

ben sitem toplu olarak mail gondermedim ve bise yapmadım tek vb kurdum benim siteyei bilmediğim bir nedenden kapatılar sonra dedilerki spamdan dolayı ben dedimki ben 1 mail yollamazken nasıl spam mail yollamıs oluyorum sonra bana dediler senin siten cpu yu cok kullanıor bu host vbulletini bile kaldıramıosa pes bare mysqlumu verinde bir insanlık yapın sitem www.gencpaylasim.org ve acılınca sizin siteye yonlenmesini durdurun
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Pts Hzr 19, 2006 8:58 am    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
gencpaylasim.org

MesajTarih: Pts Hzr 19, 2006 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ha bide ekleyim neomaili kulllanayın dediniz bende kullanmayı bıraktım
bu nasıl iş oluyor
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 11:05 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:46 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 11:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:45 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 3:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:45 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Çrş Hzr 21, 2006 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

yaptığınız spamdan dolayı bizi 1004 masrafa soktunuz bunu size kaç defa anlatmamız gerekiyor emaille ve msnde uzun uzun anlatım ama hala ben yapmadım diyorsunuz.v bulletin lisansız olursa firması mahkemeye verebiliyor ama sizin sorununuz bundan kaynaklanmadı. Vbulletin veri tabanındanda kaynak lanmadı sorununuz toplu email atmak hemde 20 gün boyunca atma ama çok üzgünüm ki emekleriniz boşa gitti çünkü sistem saatte en fazla 50 mail atacak şekilde yarlanmıştır. Ben sizin çabanızı gördüğümde bu sayıyı 1 e düşürdüm sizin için sattte 1 tane atmışınızıdr inanırım. Sayın Anil Aycı sizede defalarca emaille ve msn ile gerekli desteği verdik . Biz destek konusunda 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz diye söz vermiyoruz. Hatta bu destek işçin ticket sistemi uygulayarak işte her host alan müşterimizin 3 soru sorma hakkı vardır bundan sonrası ücretlidir de demiyoruz. Müşterilerilerimize elimizden geldiğince 100 tane soruda sorsalar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama bunu yapmak gibi bir mecburiyetim olmadığınıda hatırlatırız ,çünkü 20 dakikada cevap vermedik diye kötü adam olmak istemeyiz. Bu sorunuzu cpanele girmeyen yerin adminine sormanız gerekiyor çünkü bazı adminler port çıkışlarını engelleyebiliyorlar ama normal bir internet bağlantısıyla (kısıtlanmmamış filtrelernmemiş) Dünyanın her yerinden web sitenize ve cpanelinize ulaşmanız mümkün.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
anilayci

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 11:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:45 am tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 11:46 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

Başa dön
anilayci

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 11:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:44 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Prş Hzr 22, 2006 12:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:44 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
gencpaylasim.org

MesajTarih: Cum Hzr 23, 2006 7:36 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

benim siteyi actınız benim arkdas yuzunden sizinki kapnmıstır dedinzi sizde 8 calsan var birbiirnizde haberdar deilmisiniz bende her ay 20 ytl odemek zorundayım sizin yuzunuzden
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız