www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Serverin Durumu

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cmt Arl 10, 2005 12:44 pm    Mesaj konusu: Serverin Durumu Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız? Bizim server sürekli 5 dakikada bir ping atılarak kontrol ediliyor ve sorun olduğunda amerikada anında müdahale ediliyor. server intel woodcrest 1333 fsb saat hızında (en son çıkan teknoloji 5130 model) p4 2000 hızında dört işlemcili 4 gb ram sahibi ve ethernet olarak 100 megabit ethernet kullanıyor. linux ve windows hostlarda hiç birisinde cpanel kadar kolaylık ve teknoloji bir arada bulunmuyor. üzerinde fire wall ve ddos saldırılarına korumanın yanı sıra mod security korumasıda mevcut. Ama bazen Türkiyeden sayfalarqa ulaşılamıyor bana şikayet geldiğinde anında amerikaya mesaj atıyorum ama oradan girildiğini sorunun bizde olduğunu söylüyorlar bazen adsl kullanıcılarında telekomun yoğun olduğu saatlerde acaba dns sorunu tekrarlanıyormu diye düşünüyorum çünkü sayafalarının açılmadığını söyleyen sadece bir kişi veya 2 kişi oluyor onun haricindekilerden şikayet gelmiyor. Bazen bende kendi sayfama ulaşamıyorum. Serverdeki herhangi bir web sayfası sahibinin suistimali veya dışarıdan yapılan saldırılar hespi serveri etkilediği kesin ,veya çok girilen saatlerde aşırı yüklenmede olabilir ama genede biraz tereddütlüyüm ,bu söylediğinize karşın nasıl tedbir alacağımı veya ne yapacağımı bilmiyorum. Bundan sonra yeni server açarak ticari sayfaları ve hobi olarak açılmış olan sayfaları ayrı olarak host vermeyi düşünüyorum. Hobi olarak açılan sayfa kullanıcılarının fiyatlarımızın uygunluğu sebebiyle bizi tercih ettikleri kesin ama bazılarıda sırf hack teknikleri denemek için bizi tercih edebiliyorlar. Bu şekilde kullanıcının kurallara uymadığı bize ve servisteki diğer kulanıcıların hizmetlerini aksattıklarını anladığımızda hemen hesapları amerikadan kapatılıyor .
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Cmt Arl 10, 2005 12:44 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız