www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Eski Yedek
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ilkbil.net

MesajTarih: Cmt Şub 03, 2007 1:04 pm    Mesaj konusu: Eski Yedek Alıntıyla Cevap Gönder

Selam Turkiyespot Yönetimi ben ilkbil.net'in Webmasteriyim Geçenlerde
3 veya 4 Defa Eski Ve Yeni Yedekleri Yükleyip Tekrar Kaldırdınız.Şimdi Benim Forum 2 hafta öncesinde.Rica Edersem En Son Aldığınız Yedeği Tekrar Atarmısınız.Yani 02.02.2007'de Sabah Saatlerindekini. Öğleye Doğru Tekrar Eski Haline Geldi Ve Hala Öyle..Çok Konu Kaybım Var.
Lütfen Yardımcı Olun.

İyi Çalışmalar.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Cmt Şub 03, 2007 1:04 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cmt Şub 03, 2007 3:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız?
siz değeri müşterilerimiz için Türkiyede hiç kimsede görmediğimiz intelin en son teknoloji serverine geçmiş bulunuyoruz.
https://66.36.241.128:2083 adresinden yedeklerinizi alabilirsiniz.
Servisimiz hesapları taşırken bir kaç gün önceye gitmiş olabilir.
Söylediğiniz saate göre yedek alma değilde en son haliyle kendinizde alıp yükleyebiirsiniz.Servis syncronize ederek aradaki farkı kapatacaktı ama son durumu bende bilmiyorum, her durumda yedek almanızda fayda var.
İyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ilkbil.net

MesajTarih: Pzr Şub 04, 2007 8:31 pm    Mesaj konusu: Şimdi İse Alıntıyla Cevap Gönder

100 Mb Alanım Var Ftp Ye Dosya Atacam bu hata Geliyor..

550 Megabytes: Disk quota exceeded

C Paneldeki Bilgiler İse;

Disk Space Usage 21.80 Megabytes
Disk space available -1.80 Megabytes
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pzr Şub 04, 2007 9:11 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız?
sanırım telekomdan dns yölenmemesi olduğundan eski hostla yeni yeri karıştırıyorsunuz.
dos ekranında ping ilkbil.net yazdığımda yeni hostun ip adrei çıkıyor
ping ftp.ilkbil.net yazdığımda ise eski hostun ip adresi çıkıyor ise
ftp.ilkbil.net yazmak yerine direk ip adresini yazarak deneyebilirsiniz.
ilkbil.net in başındaki ftp veya www veya mail gibi eklentiler telekom tarafından sub domain olarak algılanmaktadır ve bunlar aynı domain gibi bazen 72 saat gibi bir sürede yönlenebilmektedirler.
Bazende telekomun hatasından başka ip ler çıkmaktadır.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ilkbil.net

MesajTarih: Pts Şub 05, 2007 7:53 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rica Etsem Eski İP Ve Yeni İP Yi Yazarmısınız Belki En Son Yedeğim Onda Gözükür Sizce.Ben Ce Olabilir. Embarassed

Denemekte Fayda Var.

Saygılarımla.
İyi Çalışmalar.
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pts Şub 05, 2007 4:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

https://66.36.241.128:2083 eski cpanel girişi
https://209.160.73.129:2083 yeni cpanel girişi
Başa dön
ilkbil.net

MesajTarih: Sal Şub 06, 2007 3:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet yanılmıyacağımdan emindim yedeği alıp yükledim ancak karakter sorunu oluştu.

Peki Arkadaşım Şöyle Bir Şansımız Varmı Tekrar Eski Sunucu ile devam etsek olmazmı.çünkü iş yerimde 3 tane bilgisayar var aradabir 1 tane bilgisayar eski dns yi algılayıp oraya yönleniyor ve forum en son haliyle orda.

Cevaplarınız İçin Tşkler.

İyi Çalışmalar.
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Şub 06, 2007 3:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız?
eski sunucu şu anda açık ama malesef ormatlanacak o yüzden mecburen yeni yerde devam etmemiz gerekiyor. Bizim www.destek.turkiyespot.com bazen bozulunca yedeklerden yüklüyoruz herhangi bir karekter sorunu oluşmuyor forumun ayarlarından kaynaklanabilir bence. ip yönlenmemesi baze eski baze yeni yerden açması telekomun dns dengesizliğinden kaynaklanıyor. Bizimde kullandığımız adsl bağlantımız çok kötü bazen bir sayfaya girmek için bir kaç defa yenile dememiz hatta dns değiştirmemiz gerekebiliyor.
iyi çalışmalar
Başa dön
ilkbil.net

MesajTarih: Çrş Şub 07, 2007 7:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Tşkler Çok Yardımcı Oldunuz.
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 3:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:54 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 3:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:54 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 4:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Anıl bey ne dediğinizi ne söylediğinizi inanın anlamıyorum
domainin dns lerini bizim servere çevirdim şimdi ama siz başka şeylerden bahsediyorsunuz. dns ayarlarını kendiniz değiştirmedinizmi? domain sizin üzerinize değilmi? ne dediğinizi daha açık yazarsanız memnun oluruz.
ama ben zaten toplam 8 ytl toplam ödemeyi .info domain + host için sırf bu adamları kötülemek için yaptım diyorsanız ayrı.
konuşmalarınız ve başka yerlerede yadığınız yazılar bu şekilde.
1 yılda sizden 8 ytl ödeme aldık ve her sorunuza emaille cevap yazdık.
sayfanız açıktı şimdide açık ama sizin niyetiniz kötüyse ben hiç bişey demiyorum.
ne derdiniz ne isteğiniz varsa email yazın anında halledelim msn miz açık yahoo messneger gtalk her şey açık ama bu avranışlarla bir yere varamazsınız. Sürekli bizi kötülüyorsunuz
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 5:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 6:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

toplumesajci@hotmail.com hacklendi eğer ona msn den ulaştıysanız biz değiliz bunuda o anda daha herkese emaille duyurduk.
aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.
sunucu değişikliğini yapıyorsa bu bize maddi yük getiriyor ve sırf müşterilerimiz için Türkiyede kimsenin kullanmadığı son sistemlere geçiyoruz.
bizim bıraktığımız sunuculara bile çoğu hosting henüz terfi etmiş durumda değil. Bana piyasada olan 1 tane hosting firması gösterin intell wood crest sunucu kullanan? Bunların hepsi sizin için ,domain dns yönlenmesi 72 saatte olabilir bu tlekomla alakalı ama telekomun dns leri bozuk bazen bir syafa yazınca başka sayfada açılabiliyor bunuda izah ettik. çöpe atılan sizin paranız değil bizim binlerce dolarımız ve sizin gibi bizi eleştirenlere harcadığımız zamanımız. 15 tane mail attıysanız 15 tanede cevap almışınızıdır. Bizim emaillere cevap vermemek gibi lüksümüz yok malesef. dns leri farklı yönlendirip sonra bize suç buluyorsunuz. telekondan sorun oluyor suçlu biz oluyoruz. Serverin açık olduğu zaman dşilimi %99 un üzerindedir buna uptime diyorlar ve bizim haricimizde yerler kontrol ediyor. Bence hatalı düşünüyorsunuz ve davranıyorsunz. bilmeyebilirsiniz bişey demiyorum ama bunu bu şekilde aksettirmeniz bize haksızlık.
msn : ve alibal@turkiyespot.com
icq: 97428900 yahoo messenger: toplumesajci skype: www.turkiyespot.com1

Google Talk: turkiyespot@gmail.com
Başa dön
anilayci

MesajTarih: Cum Şub 09, 2007 6:25 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

---

En son anilayci tarafından Çrş Hzr 02, 2010 8:55 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız