www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Sayfası Açılmayanları Adsl Hizmetlerie Verebilecekleri Yazı

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 4:01 pm    Mesaj konusu: Sayfası Açılmayanları Adsl Hizmetlerie Verebilecekleri Yazı Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın Yetkili;
www.cafed.net isimli sitemize www.turkiyespot.com üzerinden domain ve host hizmeti aldık.
dns1.turkiyelinux.com 209.61.252.143
dns2.turkiyelinux.com 209.61.252.140
dns3.turkiyelinux.com 209.160.22.115
dns4.turkiyelinux.com 209.61.252.134
şeklinde Dns lerin aktif olmasına ,hostumuzun dünyanın her yerinden ulaşılmasına ve en son teknoloji 8 cpu lu sunucu ve en son teknolojiler kulanılmasına rağmen Türkiyede bir çok adsl kullanıcısı web siteme ulaşamaktadır. Bende çoğu zaman girememekteyim. Domainimiz http://52200.myorderbox.com üzerinden alınmıştır ve aktiftir. Hosting firması ise sorunun dns serverlarından kaynaklandığı ve dünyanın her yerinden girilebileceğini söylemektedir. Dünyanın her yerinden girilebilen sitemin Türkiyeden girilememesi beni üzmektedir. Siz yetkililerin telekomdanki bu hatayı biran önce çözerek bana ve diğer ziyaretçilerime karşı saygı göstermenizi bekliyorum.
Sorunun en kısa zamanda çözülmesini belkiyorum.
Saygılarımla
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Çrş Nis 09, 2008 4:01 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> DUYURULARIMIZ Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız