www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

MSN ŞİFREM HACKLENDİ

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> GÜVENLİK HACK CRACK SECURİTY
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
İYİBİRİNSAN
Misafir

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2005 12:16 am    Mesaj konusu: MSN ŞİFREM HACKLENDİ Alıntıyla Cevap Gönder

msn şifrem haclendi iyibiri7@hotmail.com email adresimi kullanamıyorum.
bu konuda bilgi yardımınızı bekliyorum.Sizleri saygı ile selamlıyorum.
Başa dön
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2005 12:16 am    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
destek
Misafir

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2005 4:34 am    Mesaj konusu: gizli soru cevabı Alıntıyla Cevap Gönder

selamlar nasılsınız hotmailin sayfasında forgot pasword ile önceen yazdığınız gizli sorunuza cevap vererek emailinizi geri alabilirsiniz. Tabii ki eğer emailinizi hackleyen kişi değiştirmediyse. veya abuse@hotmail.com veya abuse@msn.com adresine mesaj yazarak mailinizin hacklendiğinizi ingilizce olarak yazarsanız ve mailin size ait olduğunu onları inandırısanız yine diğer mailinize şifreniz geri gelebilir.
iyi çalışmalar
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pzr Ksm 13, 2005 6:22 pm    Mesaj konusu: iyibiri7@hotmail.com e bağlı domain varmıydı? yada host? Alıntıyla Cevap Gönder

merhaba iyibiri7@hotmail.com email adresiniz hacklendiyse ve geri alamıyorsanız bu emaille açtığınız hesapları iptal edip diğer emailinize yönlendirmeniz gerek çünkü bu sadece emaille kısıtlı kalmayabilir domain ve hostunuzda hacklenebilir. Bu mailinize bağlı her ne varsa değiştirmeniz gerekiyor.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
GencFB

MesajTarih: Sal Ksm 15, 2005 12:03 am    Mesaj konusu: 6ecmiş 0lsun Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle Bize forum yoluylada olsa destek verdiğiniz için tesekkürler diyerek başlamak istiyorum sözlerime..

Hacklerden başı en çok yanan biri olduğumu belirtmek isterim..Geçtiğimz sene yaklaşık 6 yıldır kullanmış olduğum @hotmail uzantılı mailim hacklenmişti ki o maili msn messengerda da kullandığımdan dolayı msn listemin ve dolayısıyla bir cok dostum sayılabilcek kişilerin iletişim adreslerinin elimden gitmesi beni cok üzmüştü..Daha sonra yine bir @hotmail uzantılı mail almış ve o mail bir ay civarı sonrasında tekrardan elimden alındı.Daha sonra elimde kalan tek mail olan @yahoo uzantılı mailide kısa bir sürede hacklenmesiyle kendime komplo kurulmuş hissettim..Maalasef o maillere ve kimin yaptığına ulaşamadım..
Özellikle bazı önemli arkadaslarıma ulaşamamam beni aşırıcı derecede üzmüştü..Ama beni manen bitirmeye kararlı olanlara karşı dayandım ve daha ciddi düşünürek kendime özel bir mail aldım..Bazı hosting firmaları bu özel mail hizmeti veriyorlar..Önerim seninde bu özel mailden bir tane edinmen..Yaklaşık 1 senedir şuan kullanmış olduğum özel mailin deyim
yerindeyse kılına bile zarar gelmedi..Bundan sonrasının garantisi elbet yok..Ama şuana kadar herhangi bir sorun olmadığına görede bu zarar azalıyor.Hacklenme riski düşüyor diye düşünüyorum..
Geldim yazımın sonuna.Umarım kendine düşen payı alırsın bu yazıda..
Herkese saygılar sunuyorum..

Prensiplerle Kaybetmek...
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Ksm 15, 2005 12:50 am    Mesaj konusu: en güzel email kendinize ait olan domainden açılmış emaildir Alıntıyla Cevap Gönder

tabii ki en güzel email kendinize ait olan domainden açılmış emaildir. eğer hacklense bile geri dönüşümü var istediğiniz anda email adresinizin şifresini değiştirebilirsiniz.
aslında herkesin domaini olmalı şimdi biz domaini çok ucuz veriyoruz hostta ucuz herkes kendi adında email kullansa emailinizi hotmailin veya yahoonun okuması riski ortadan kalkar ikinci olarakta domain sizin olduğundan mailde sizin olur sizin %100 malınız olur. benim gawab.com dan mailim vardı saygısızca kapattılar şu andada hotmail ve yahoodan maillerim var ama eskiden aldığımdan kapatmıyorum yoksa güvenlik açısından hiç uygun değil. yahoo dan çalışan bir kişi çok rahat sizin mesajlarınızı okuyabilir veya her yazdığınız veri tabanında saklanıyor demektir ve sizin hakkınızda internetten bilgi topluyorlar demektir. ama outlook ile maillerinizi kendi domain adınızdan açtığınız maili alırsanız yollarsanız zaten sunucuda bile mailleriniz kalmaz bu kadar basit aslında.
okunduğunda kendiliğinden imha olmuş olur.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> GÜVENLİK HACK CRACK SECURİTY Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız