www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

S.aleyküm Yardımcı Olabilirmisiniz :(

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
By_Kalpsiz

MesajTarih: Pzr Nis 23, 2006 1:44 pm    Mesaj konusu: S.aleyküm Yardımcı Olabilirmisiniz :( Alıntıyla Cevap Gönder

Sayın abilerim ben site açmayı planlıyorum azda olsa biraz bilgim var ama anlamadım aklıma takılan yerler yüzünden bir site açamadım sizler bana yardımcı olursanız inşallah bende kendi sitemi açacağım şimdi biz host alıyoruz ya host aldıktan sonra ek olarak alan adı damı almak lazım ayrı olarak yanii birde sitemizi host aldığımız yerden mi yönetiyoruz sonra bu trafik meselesi ayda 1gb band genişliği deniyo o nedir ve biz o trafiği geçtik diyelim siteye girmeye çalışanlar girmezmi yani buralar benim aklımı iyice karıştırdı yardımcı olursanız beni aydınlatırsanız çok sevinirim msn den konuşmak istiyenler ekleyebilir inanın site açmak içine forum kurmak istiyorum ama bir türlü cesaret edemiyorum yapamazsam diye lütfen yardımcı olun. Herkeze İyi Çalışmalar Allah yolunuzu Acık etsin
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Pzr Nis 23, 2006 1:44 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONU DIŞI FORUMLARI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız