www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Kendi Bayilik Panelinizden Müşterinize Nasıl Domain Alınır?

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> ALAN ADI BAYII KONTROL PANELI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Prş Ksm 17, 2005 7:54 pm    Mesaj konusu: Kendi Bayilik Panelinizden Müşterinize Nasıl Domain Alınır? Alıntıyla Cevap Gönder

size örnek vereyim ben şimdi buradan istediğim müşterime domain alabilirim mesela en solda products yazıyor oradan alan adı tesciline (istersem transfere girerek başka yerden domain transfer edebilirim) giriyorsunuz oradan toplu tescile giriyorsunuz( bu şekilde 100 tane domaini aynı anda alabilirsiniz) Customer Email Address yazan yere müşterinizin emailini yazıyoruz (müşterinin sisteme kaydolduğu email adresi) daha sonra ise çıkan ilk boşluğa almak isteiğiniz domaini yazıyorsunuz turkiyespot.com gibi
Birincil Alan Adı Sunucusu dns1.turkiyelinux.com
İkincil Alan Adı Sunucusu yazan yere dns2.turkiyelinux.com yazıyorsunuz.(sizinkisi değişik olabilir)
en alttaki Ödeme Seçeneği yazısının altında ise ben en sonuncu seçeneği seçiyorum ama herkes kendine göre birisini seçebilir
yani "Müşteri hesabındaki bu alan adları için fatura yaratmayın ve tüm alan adlarını hemen register "
Ürün ve Servis anlaşmalarını okudum ve kabul ediyorum yazısının yanındaki kutucuğu işaretliyorum.
işaretledikten sonra ise gönder tuşuna basıyorum bu kadar başka bişşey yapmama gerek yok.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Prş Ksm 17, 2005 7:54 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
erenali

MesajTarih: Çrş Hzr 07, 2006 1:41 pm    Mesaj konusu: yardım Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar
ben yeni domain bayiliği aldım.peki ben bir domaini kaça satacağım.??
acil cevap yazarsanız sevinirim.
myorderbox.com sitesi domaini kaç YTL ye satıyor;?
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Çrş Hzr 07, 2006 7:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamalr nasılsınız?
Haziran ayı boyunca .info domainler 3ytl .iorg domainler 5 ytl (.org domainlerde ülke olarak çin seçmek gerekiyor ,üye olurken ülke olarak çin yazarsanız .org domainler 5ytlden gelir)
diğer domainler toptan olarak 11ytl ye geliyor. .in domainler 22ytl ye geliyor. ama mesela www.server.net.in gibi domainlerde yine 11ytl ye geliyor. Kredi kartınızdan direk hesabınıza yükleme yapabileceğiniz gibi bizim hesap numaralarımıza ödeme göndererekte yapabilirsiniz.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
erenali

MesajTarih: Prş Hzr 08, 2006 10:53 am    Mesaj konusu: tekrardan merhaba Alıntıyla Cevap Gönder

merhabalar.
ben o halde org domaini 10 YTL den satabilirim.ve 5 YTL bana kalabilir değil mi?
peki net ve com domainlerinin fiyatları da aynı mı?
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Prş Hzr 08, 2006 5:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamalr nasılsınız_ .info 3ytl ve .org 5 ytl kampanya haziran 2006 için geçerlidir yani hazirandan sonra 11ytl toptan olarak ssatılacaktır.
bayilik kaydı için alttaki linke tıklayınız.
http://52200.myorderbox.com/anacreon/servlet/ResellerSignupServlet?&validatenow=false&redirectpage=%2Fservlet%2FResellerSignupServlet%3F%26validatenow%3Dfalse
Başa dön
erenali

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 1:48 pm    Mesaj konusu: merhaba Alıntıyla Cevap Gönder

tekrardan merhaba.
kafam karıştı..
ben şimdi ptt den domain ödemesi yapacağım.
bir müşterim için....
şimdi domain ödemesi yaparken
ekstre ID:
ekstre açıklaması:

sipariş ID:
sipariş detayları:

gibi bilgileri ptt havalesinin açıklamalar kısmına doldurduğum zaman
iş yeterli olacak mı
..
acele cevapyazarsaniz sevinirim
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 8:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamalr ansılsınzı bize ödeme yapmak için herhangi bir hesap numaramızı veya posta çeki hesap numaramızı kullanabilirsiniz. bu ödemeden sonra sizin hesabınıza aktarıyoruz ve sizde bunu müşterilerinize aktarıyorsunzu veya direk kendiniz domain labiliorsunuz.
iyi çalışmalar
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Hzr 20, 2006 9:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

selamlar nasılsınız? bize aşağıdaki hesaplardan herhangi birisine ödeme yapıyorsunuz sonra emaille domain reseller kullanıcı adını söylüyorsunuz(bu sizin email adresiniz) bizde ödemenizi sizin hesabınıza aktarıyoruz. sizde müşterilerinizin hesabına kredi ekle diye olan yerden aktarabilirsiniz veya direk kendinizde domain alabilirsiniz. aktarmalarda eski tl den 3 sıfır eksik veya ytl den 3 sıfır fazla oluyor. örneğin bize 200ytl ödeme yaptınız biz sizin hesabınıza 200 000 olarak aktarıyoruz ama değişen bişey olmuyor.Eğer kredi kartından yükleme yaparsanız bize havale yapmadan direk kendi bayiliğinize kredi eklemiş oluyorsunuz.
iyi çalışmalar
Başa dön
erenali

MesajTarih: Çrş Hzr 21, 2006 12:25 pm    Mesaj konusu: merhaba Alıntıyla Cevap Gönder

iyi ama ben bu şekilde ödeme yapmak istemiyorum.
yani ptt den ödeme yapmak istiyorm.
o zaman açıklamalar kısmına benim yukarıda yazdığm ekstre sipariş vb bilgileri yazmak zorunda mıyım?
yani hala anlayamadım.?
Başa dön
erenali

MesajTarih: Çrş Hzr 21, 2006 12:28 pm    Mesaj konusu: merhaba Alıntıyla Cevap Gönder

iyi ama ben bu şekilde ödeme yapmak istemiyorum.
yani ptt den ödeme yapmak istiyorm.
o zaman açıklamalar kısmına benim yukarıda yazdığm ekstre sipariş vb bilgileri yazmak zorunda mıyım?
yani hala anlayamadım.?
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Hzr 27, 2006 9:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız? Poste çeki hesabına ödeme yaparsanız değişen bier şey olmaz ödemeden sonra emaille bize durumu bildirirseniz hesabınıza yükleme yapabiliriz. online ödeme 1 günde hesabımızda görünüyor diğer offline ödeme ise hesabımıza geçmesi 1hafta sürebiliyor.
iyi çalışmalar
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> ALAN ADI BAYII KONTROL PANELI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız