www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Bilgi Almak İstiyorum

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> HELM KONTROL PANELI FORUMLARI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
arcan

MesajTarih: Prş Ekm 26, 2006 9:54 pm    Mesaj konusu: Bilgi Almak İstiyorum Alıntıyla Cevap Gönder

S.A.

Bilgi almak istiyorum:Helm panel nedir nasıl birşey,fotosunu foruma ekleyebilirmisiniz,işleyişi nasıl.

Bir de bu ucuz hosting kampanyasında yer alan paketler,linux'mu yoksa windows'mu.Benim tercihim her zaman linux'tur.

Cpanel'i inceledim,türkçe dil desteği yoktu yanlışlık yapmadıysam.Eğer demo için English ise farketmez.

Şu an kullandığım bir site var bir tane daha site açmak istiyorum onun için host bilgilerine ihtiyacım var.

Önce denemek için küçük bir paket alayım ,sitenin ve hostun hızına bakayım eğer hızda sorun yoksa sonra mevcut sitemi buraya aktarayım.

Domain yönlendirmeyi anladığım kadarı ile siz yapıyorsunuz onda sorun olmayacak gibi,denemek için alacağım sitenin domaininide sizden alırım, aktarmayı yaptıktan sonra ona da ekstra bir host paketi ekleriz.

Cevabınızı bekliyorum.

Selametle.
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Prş Ekm 26, 2006 9:54 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cum Ekm 27, 2006 3:22 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

A.s
Helm kontrol paelinin demosunu www.webhostautomation adresinden görebilirsiniz. Türkçe diliyle beraber geliyor windows hostşarda kullanılıyor.
linux kontrol panelimiz ise cpanel www.turkiyelinux.com/cpanel kullanıcı adı vecdibey şifre 000000 buraya girerek veya ipmize ping atarak hızımıza bakabilirsiniz.
kampanyalı fiyatlarımız her iki sistem içinde geçerli.
iyi çalışmalar
msn : toplumesajci@hotmail.com ve alibal@turkiyespot.com
icq: 97428900 yahoo messenger: toplumesajci skype: www.turkiyespot.com1

Google Talk: turkiyespot@gmail.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> HELM KONTROL PANELI FORUMLARI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız