www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

Onunla Tanıştığımda l Cezmi Ersöz

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONUK YAZILAR
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
M.F.E.

MesajTarih: Prş Hzr 26, 2008 7:44 pm    Mesaj konusu: Onunla Tanıştığımda l Cezmi Ersöz Alıntıyla Cevap Gönder

ONUNLA TANIŞTIĞIMDA...
Cezmi Ersöz

Onunla tanıştığımız zaman ben 11 yaşındaydım, o ise benden oldukça yaşlıydı. Hayatına giren ilk kişi ben değildim ve sonuncusu da olmayacaktım kuşkusuz.

Herkes bu beraberlik için yaşımın çok küçük olduğunu düşünüyordu. Aslında hiçbir zaman yaşınızın uygunluğu da söz konusu olamaz böyle bir ilişkide...

İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımı. Sadece gönül eğlendiriyordum onunla (ne kadarda aptalmışım). Aileme anlatamazdım. Sanırım kıyametin kopması diye adlandırılan durum olanca gerçekliği ile çıkardı karşıma. Gizledim, gizlendim..

Başlangıçta çok seyrek buluşuyorduk. Daha sonra buluşmalarımızın sayısı arttı. Gönül eğlendirmek demiştim ya, palavra.

Çok zaman geçmesine gerek kalmadı, hayatımda kapladığı yeri anlamam için. Evet onu seviyordum, ama yinede aklımda hep aynı düşünce vardı, onun tutsağı değilim ve istediğim zaman terk edebilirim. Buyurun size 2. bir palavra.

Ne zamanla hayatımın her safhasına yerleşmesini fark etmem yetti onu terk etmeme, ne de annemin bizi yakalaması. Aslında "yakaladı" demem yanlış. İzlerimizi buldu, ardında bıraktıklarımızı gördü. Kızmadı, bağırmadı sadece nasihat çekti. Biliyordu çünkü buluşmamızı yasaklamanın bir şey ifade etmeyeceğini. O zamana kadar gizli devam ediyordu, yine gizli kalabilirdi ne de olsa. Zaman geçtikçe birbirimize bağlandık (3. palavra. Ben ona bağlandım, tabi ki onun umurunda bile değildim)

Şu an geriye bakıyorum da, 10 uzun yıl geçti ve veren taraf hep ben oldum. O bana sahte mutluluklar verdi sadece, bense her şeyimi. Herhalde hayatta uğruna canımı vereceğim tek o oldu. Onun için kavga ettim, onun yüzünden hastalandım, ama hiçbir zaman ayırmadım yanımdan, ayıramadım... Biliyordum nelere yol açtığını ve görüyordum. Önce onu sevmeyi öğrendim, sonra nefret etmeyi. Beraber olmayı istemediğim anlarda bile yanımda olmaya devam ettiğini gördüm.

İrademi yerle bir ettiğine, beni kendimle karşı karşıya getirdiğine şahit oldum. Başkalarını kırdım onun yüzünden ve ben daha da fazla kırıldım. İnsanlarla arama girdi. Arkadaşlarım ondan nefret etti çoğu zaman. Hatta ben bile tiksindim bazen ondan. Aslında bir kaç kez denedim ayrılmayı. Hepsinde de dönüşüm bir öncekinden güçlü oldu. Yokluğunda kıvrandım hasretinden, alışmaya çalıştım ama asla aklımdan atamadım. Uzun ve stresli geceler de hep ev sahibim oldu. Tırnaklarımı yedim, yetmedi kuru yemişe başladım. Ayrılık kilo aldırdı ve ben hep geri döndüm. Hatta şu an bile yanımda... Ama yinede yemin ediyorum, burada hepinizin önünde:

"Bir gün bırakacağım bu lanet olasıca sigarayı!..."
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Prş Hzr 26, 2008 7:44 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> KONUK YAZILAR Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız