www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

ucuz vps kampanyamız devam ediyor.vps 7tl den başlıyor.

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> UCUZ VPS HOSTİNG
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Şub 23, 2010 4:53 am    Mesaj konusu: ucuz vps kampanyamız devam ediyor.vps 7tl den başlıyor. Alıntıyla Cevap Gönder

Merhabalar,
Almanyada bulunan hypervm vps sunucumuzdan çok uygun şartlarla vps satışlarımız başlamıştır.
Windows veya Linux istediğiniz işletim sistemi ,istediğiniz anda işletim sistemi değiştirebilme ,otomatik anında işletim sistemi kurulumu.
Linux un değişik varyasyonları arasında bir kaç dakika içinde geçiş yaparak tüm işletim sisteminizi vps te değiştirebilirsiniz.
Normalde lisans ücreti dahi 20$ olan whm panel cpanel lisansı hediye olarak geliyor.
xen virtualizasyon teknolojisiyle size ayrılan 1gb ram siz kullanmasanız dahi sistemden düşmekte ve bu ram sadece size tahsis edilmektedir.
Sunucularımız son sistem 8 cpu lu sunucudur.(Intel W3520 8*2,67 8 GB RAM)

*vps lerimiz istediğiniz linux işletim sistemine göre kurulup istediğiniz zaman sınırsız sayıda işletim sistemini değiştirebilirsiniz.
*sistemler Almanya Berlin lokasyonlu olup full shell access içermektedir.
*Quad Core x 2 CPU Server running Xen Virtualization
*Ramler garantilidir, yani kesinlikle size tahsis edilecektir.
*raid10 harddisk sistemi kullanılmaktadır.
*vps ler kontrol panelsiz gelmektedir, isteyen olursa ücretsiz webmin kurabiliriz. ISPConfig de ücretsiz bir host yöneim proğramıdır.
eğer cpanel isterseniz ücretsiz hediye olarak lisanslı şekilde kurabiliriz.(normalde 20$ lisans ücreti var bu ücreti biz sizin için her ay ödeyeceğiz ) veya kendiniz kurmasını biliyorsanız kurabilirsiniz, istediğiniz anda ücretsiz lisanslarız.
*cpanel için 512 mb ram ve üstünü tavsiye etmekteyiz sadece centos işletim sistemini desteklemektedir.

*Aşağıdaki işletim sistemlerinden birisini seçebilirisiniz.(standart centos kurmaktayız)

*windows2003 isteyenler kurulumdan önce bize bildirmeleri gerekmektedir.
*Ram olarak 500mb ve alan olarak 50gb isteyenler olursa fiyat aylık 25tl dir.(cpanel hediyesi yok)
*Ram olarak 256mb ve alan olarak 25gb isteyenler olursa fiyat aylık 15tl dir.(cpanel hediyesi yok)
*Ram olarak 128mb alan olarak 10gb aylık 10tl.
*Ram olarak 64mb alan olarak 5gb aylık 7tl.
*istediğiniz şekilde size özel vps açabilme imkanımız bulunmaktadır, mesela 2gb ram ve 300gb alana ihtiyacınız var veya kendi paketinizi kendiniz belirterek vps açtırabilirsiniz.
*Herhangi bir şekilde içerik kısıtlaması bulunmamaktadır, kanunlara aykırı şekilde kullanımından dolayı doğacak yasal yaptırımlar ,şikayetler sonucu sistemin kapanması sizin sorumluluğunuzdadır.
Saygılarımızla
CentOS 4.7 i386
CentOS 5.2 x86_64
CentOS 5.3 i386
CentOS 5.3 x86_64

Fedora 7 i386
Fedora 8 i386
Fedora 8 x86_64
Fedora 9 i386
Fedora 9 x86_64
Fedora 10 i386
Fedora 10 x86_64

Ubuntu 7.10 x86_64
Ubuntu 8.04 i386
Ubuntu 8.10 x86_64
Ubuntu 9.04 x86_64

Debian 3.1 i386
Debian 4.0 x86_64
Debian 5.0 x86_64

Gentoo 2008.0 i386
Gentoo 2008.0 x86_64

Slackware 12.1 i386
Slackware 12.1 x86_64
www.turkiyespot.com

msn :turkiyespot@hotmail.com alibal@turkiyespot.com AIM(American Online www.aol.com ): turkiyespot
icq:(www.icq.com) 97428900 yahoo messenger(www.yahoo.com): toplumesajci skype(www.skype.com): www.turkiyespot.com1

Google Talk:(www.google.com) turkiyespot@gmail.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Sal Şub 23, 2010 4:53 am    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> UCUZ VPS HOSTİNG Tüm zamanlar GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız