www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları
ucuz hosting domain kontrol panelleri yardımlaşma forumları

SSSSSS   AramaArama   Üye ListesiÜye Listesi   Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   KayıtKayıt 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapınÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için giriş yapın   GirişGiriş 

www.gsm-turk.com
Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> ALAN ADI KONTROL PANELI FORUMLARI
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
bysamsun

MesajTarih: Cum Nis 14, 2006 5:51 pm    Mesaj konusu: www.gsm-turk.com Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaslar sayfam acmıo ya bi bakar mısınız alan adının suresı mı dolmud dolduysa odeme bılgılerını nereye yapıcaz....
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder
www.turkiyespot.com ucuz hosting
www.turkiyespot.com ucuz hosting

MesajTarih: Cum Nis 14, 2006 5:51 pm    Mesaj konusu: Advertisement Links

www.turkiyespot.com iyi Hosting vps vds radyo iyi reseller, kaliteli hosting, kaliteli host, kaliteli vps, iyi vps

Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Cmt Nis 15, 2006 6:17 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız? Alan adınızın ve hostinginizin süresi doldu daha önceden ve bugün Sadri Ercan beye mesaj attım. Ödeme yaparak domain ve hostunuzun süresini uzatabilirsiniz.
toplumesajci@hotmail.com emailimize mesaj atabilirsiniz veya msn ile görüşebiliriz.
iyi çalışmalar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bysamsun

MesajTarih: Cmt Nis 15, 2006 2:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyespot yazmış:
Selamlar nasılsınız? Alan adınızın ve hostinginizin süresi doldu daha önceden ve bugün Sadri Ercan beye mesaj attım. Ödeme yaparak domain ve hostunuzun süresini uzatabilirsiniz.
toplumesajci@hotmail.com emailimize mesaj atabilirsiniz veya msn ile görüşebiliriz.
iyi çalışmalar

s.a ustat sıteyı ben devraldım sadrı ercan o yuzden bana maılınız gelemedı dırek olarak sadrı ercanda bana bısey solemedı forumun adı ümit keskıne devrolmasını rıca ederım bıde odemeyı hangı bankaya yapacaz onu pm yoluyla yada buraya yazarsanız odemeyı yapım sıze formumuzu acalım acele ıolması rıca olur saygılar
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pzr Nis 16, 2006 1:14 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamalr nasılsınız? Aşağıdaki hesaplardan herhangi birisine 150ytl yatırırsanız domain+host süreniz 1yıl uzar.ödemeden sonra mesaj atarsanız memnun oluruz.
iyi çalışmalar
işbankası
Mehmet Yüksel
hesap no 1025 3434426 kadıköy rıhtım

--------------
garanti bankası
bağcılar şubesi yani 231 kodlu şube
6689483
istanbul
Mehmet Yüksel adina
--------------
Asya finans
MERKEZ ŞUBE(2 kodlu)
Mehmet Yüksel
2-52375-3
numaralı hesap
................
oyakbank
Mehmet Yüksel adına Şirinevler oyakbank şubesi 4390993-mt-001
................
şube 0504 0230366 yapı kredi hesap no
............
posta çeki hesap no:5052191 herhangi bir postahaneden bu hesaba ücretsiz para yatırabilirsiniz.(offline ödeme) ,eğer 0.75 ytl öderseniz online ödeme olur ama bizim için önemli değil ikiside kabulümüz.

www.turkiyespot.com
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder Yazarın web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bysamsun

MesajTarih: Pzr Nis 16, 2006 12:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

merhebalar usta 150 ytl nerden cıktı bızım hostumuz var ve hostumuzdan memnunuz sadece domaın alacaz bız yanı www.gsm-turk.com bu adı alacaz gerı kalan host bızde mevcut
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pzr Nis 16, 2006 12:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sadece domain uzatacaksanız 15ytl masrafı var.1gb ye yakın bilginizi siliyorum o zaman.
iyi çalışmalar
Başa dön
bysamsun

MesajTarih: Pzr Nis 16, 2006 4:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyespot yazmış:
sadece domain uzatacaksanız 15ytl masrafı var.1gb ye yakın bilginizi siliyorum o zaman.
iyi çalışmalar

teskkurler yarın sabah havaleyı yaparım anlayısınız ıcın tesekkurler
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Pts Nis 17, 2006 12:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ESTAHFURULLAH ASIL BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ , ASLINDA DOMAİN SÜRESİ DOLMADAN BİR SÜRE ÖNCE BEN MESAJ YAZMIŞTIM ,SİZE DEVRETTİĞİNİ UNUTMUŞUM KUSURA BAKMAYIN. ÖNCEDEN SÖYLEMİŞTİ AMA İLK YİNE KENDİSİNE BİLDİRDİM CEVAP ALAMADIM. http://52200.myorderbox.com adresine üye olursanız (Türkçe karekter kullanmadan) dmaini üzerinize aktarabiliriz.
iyi çalışmalar
Başa dön
bysamsun

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 12:58 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyespot yazmış:
ESTAHFURULLAH ASIL BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ , ASLINDA DOMAİN SÜRESİ DOLMADAN BİR SÜRE ÖNCE BEN MESAJ YAZMIŞTIM ,SİZE DEVRETTİĞİNİ UNUTMUŞUM KUSURA BAKMAYIN. ÖNCEDEN SÖYLEMİŞTİ AMA İLK YİNE KENDİSİNE BİLDİRDİM CEVAP ALAMADIM. http://52200.myorderbox.com adresine üye olursanız (Türkçe karekter kullanmadan) dmaini üzerinize aktarabiliriz.
iyi çalışmalar

iş bankasına yatmıstır 15 ytl Wink
Başa dön
bysamsun

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 1:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bizim zaten uyelımız var yusuf_pektas@hotmail.com bu kullanıcı adımız bi tek aktive etmeniz kaldı beklemedeyiz lütfenn site yeterince kapalı kaldı Shocked
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Sal Nis 18, 2006 7:23 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar nasılsınız? adsl internetimiz telekomdan arızalı olduğundan mesajınızdan yaklaşık 7 saat 22 dakika sonra yenileme işleminizi gerçekleştirdik gecikme için özür dileriz.
iyi çalışmalar
Başa dön
bysamsun

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 8:07 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyespot yazmış:
Selamlar nasılsınız? adsl internetimiz telekomdan arızalı olduğundan mesajınızdan yaklaşık 7 saat 22 dakika sonra yenileme işleminizi gerçekleştirdik gecikme için özür dileriz.
iyi çalışmalar

sabah oldu hala kapalı forum Rolling Eyes
Başa dön
turkiyespot
Site Admin

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 8:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

domain süresi 1yıl uzatıldı ama bazen dns yönlenmesi 72 saat sürebiliyor.
dns yönlenmesini beklemek gerekiyor . Bazen 5 dakikada olurken bazende 72 saate kadar uzayabiliyor.Aslında en güzeli sayfayı 10 yıllığına uzatmak süresini 10 yıl uzatırsanız 110 ytl masrafı var.
iyi çalışmalar
Başa dön
bysamsun

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 8:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turkiyespot yazmış:
domain süresi 1yıl uzatıldı ama bazen dns yönlenmesi 72 saat sürebiliyor.
dns yönlenmesini beklemek gerekiyor . Bazen 5 dakikada olurken bazende 72 saate kadar uzayabiliyor.Aslında en güzeli sayfayı 10 yıllığına uzatmak süresini 10 yıl uzatırsanız 110 ytl masrafı var.
iyi çalışmalar
,
1 yıl bıze yeter suanlık
Başa dön
son

MesajTarih: Çrş Nis 19, 2006 8:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bu konuda yapacağınız bi şey yok mu zaten forum 5 gündür kapalı daha çabuk olmaz mı
Başa dön
Önceki mesajları göster:   
Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    www.turkiyespot.com web sayfası kontrol panelleleri yardımlaşma forumları Forum Ana Sayfa -> ALAN ADI KONTROL PANELI FORUMLARI Tüm zamanlar GMT +2 Saat
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız